Pożegnanie z sobą (audiobook) by Jarosław Musialik
Jarosław Musialik (author), Adrian Rozenek (narrator)

Pożegnanie z sobą audiobook

47,50 DKK (incl. VAT 59,38 DKK)
Opowieść o człowieku, który osuwa się wewnątrz siebie tak głęboko, że niemal przestaje istnieć. To również niezwykła historia o poszukiwaniu granic prawdy i kłamstwa, o uczciwości wobec samego siebie i o odwadze, dzięki której można stanąć twarzą w twarz ze swoimi największymi lękami.Krzysztof zmaga się z tajemniczym światem zaburzeń dysocjacyjnych. Jest to zespół schorzeń nie do końca zrozumia...
Audiobook 47,50 DKK
Authors Jarosław Musialik (author), Adrian Rozenek (narrator)
Publisher SAGA Egmont
Published 3 July 2024
Length 5:07
Genres Modern and contemporary fiction: general and literary
Language Polish
Format mp3
DRM Watermarked
ISBN 9788727076836

Opowieść o człowieku, który osuwa się wewnątrz siebie tak głęboko, że niemal przestaje istnieć. To również niezwykła historia o poszukiwaniu granic prawdy i kłamstwa, o uczciwości wobec samego siebie i o odwadze, dzięki której można stanąć twarzą w twarz ze swoimi największymi lękami.

Krzysztof zmaga się z tajemniczym światem zaburzeń dysocjacyjnych. Jest to zespół schorzeń nie do końca zrozumianych jeszcze przez medycynę, a docierający do masowej świadomości niezwykłością swoich objawów. Amnezja dysocjacyjna, osłupienie dysocjacyjne, czy też fuga dysocjacyjna są przypadłościami dotykającymi wiele osób, które dzień po dniu zmuszone są toczyć walkę o samych siebie. Czy z tej potyczki człowiek może wyjść zwycięsko?

Jarosław Musialik – autor powieści obyczajowej pod tytułem „Pożegnanie z sobą” po raz pierwszy wydanej w 2020 roku.