Szablon (lydbog) af Agnieszka Sudomir
BookClub ready
Agnieszka Sudomir (forfatter), Wojciech Masiak (indlæser)

Szablon lydbog

46,77 DKK (inkl. moms 58,46 DKK)
Adrian Lawson ma wszystko: cudowną rodzinę, wspaniały dom i pasjonującą pracę. Żyje w samym centrum Fabryki Snów, gdzie konsekwentnie buduje swój mały raj. Pewnego ranka budzi go sygnał przychodzących SMS-ów. W tym momencie kończy się rzeczywistość, którą Adrian znał. Teraz musi zmierzyć się z prawdą, o jakiej nawet mu się nie śniło. Czy zaufa samemu sobie i podejmie właściwe decyzje? Od tego b...
Lydbog 46,77 DKK
Forfattere Agnieszka Sudomir (forfatter), Wojciech Masiak (indlæser)
Forlag SAGA Egmont
Udgivet 1 november 2020
Længde 8:42
Genrer Classic science fiction
Sprog Polish
Format mp3
Beskyttelse Vandmærket
ISBN 9788379952557
Adrian Lawson ma wszystko: cudowną rodzinę, wspaniały dom i pasjonującą pracę. Żyje w samym centrum Fabryki Snów, gdzie konsekwentnie buduje swój mały raj. Pewnego ranka budzi go sygnał przychodzących SMS-ów. W tym momencie kończy się rzeczywistość, którą Adrian znał. Teraz musi zmierzyć się z prawdą, o jakiej nawet mu się nie śniło. Czy zaufa samemu sobie i podejmie właściwe decyzje? Od tego będzie zależało nie tylko bezpieczeństwo jego najbliższych, ale znacznie, znacznie więcej.
Czy przyszłość tak bardzo różni się od teraźniejszości? Czy nowy wspaniały świat zapewni nam szczęście? Czy tęsknota jest grzechem? A wreszcie – czym jest Szablon i jaką rolę odegra Adrian? Agnieszka Sudomir – absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Łódzkim. Urodzona w Łodzi, obecnie mieszka w Warszawie. Publikowała wiersze i artykuły w czasopismach literackich „Topos" oraz „Fraza". Autorka dwóch tomów poetyckich: „Albo krzycz" i „Hiszpańskie koronki" (jako Agnieszka Jabłońska), a także wydanej w 2017 roku nakładem wydawnictwa Genius Creations powieści „Miasto Obiecane: Faza REM". Jej mikropowieść SF pt. „Sekunda do północy" została wyróżniona w konkursie „Ten pierwszy raz" i ukazała się drukiem w 2018 roku. W fantastyce najbardziej ciekawią ją społeczne konsekwencje rozwoju nauki i postępu technicznego oraz formy opresji, w jakich może znaleźć się człowiek wskutek obsesyjnego dążenia do nowego, lepszego świata. Lubi mieć pod ręką książki G. Orwella, A. Huxley’a, R. Bradbury’ego, P.K. Dicka i filiżankę dobrej kawy.