BookClub ready
Raport e-bog
32,69 DKK
(inkl. moms 40,86 DKK)
Wśród wielu narzędzi zbrodni łyżka do opon nie wydaje się stanowić zagrożenia. A jednak! Właśnie nią posłużył się morderca młodej dziewczyny w jednej z małych miejscowości niedaleko Gdańska. Był spokojny. Nie groził, nie podniósł nawet głosu. Zwyczajnie czekał na nią na drodze. A potem z zimną krwią pozbawił dziewczynę życia. Co mogło kierować mężczyzną, który dokonał tej okrutnej zbrodni? Odrz...
E-bog
32,69 DKK
Lydbog
40,27 DKK
Kan læses i vores apps til iPhone/iPad og Android.
Kan læses i appen
Forlag
SAGA Egmont
Udgivet
1 oktober 2020
Længde
192 sider
Genrer
Classic crime and mystery fiction
Sprog
Polish
Format
epub
Beskyttelse
Vandmærket
ISBN
9788726594584
Wśród wielu narzędzi zbrodni łyżka do opon nie wydaje się stanowić zagrożenia. A jednak! Właśnie nią posłużył się morderca młodej dziewczyny w jednej z małych miejscowości niedaleko Gdańska. Był spokojny. Nie groził, nie podniósł nawet głosu. Zwyczajnie czekał na nią na drodze. A potem z zimną krwią pozbawił dziewczynę życia. Co mogło kierować mężczyzną, który dokonał tej okrutnej zbrodni? Odrzucone uczucie? Urażona duma? Dlaczego piękna dziewczyna, która dopiero zaczynała dorosłe życie padła ofiarą mordercy, mieszkającego tuż obok?
Emma Popik – (ur. 1949) polska pisarka i dziennikarka, autorka opowiadań science-fiction oraz baśni dla dzieci. Absolwentka filologii polskiej na Uniwersytecie Gdańskim. Debiutowała pod pseudonimem Emma Popiss opowiadaniem „Mistrz" w magazynie „Fantastyka". Wydała zbiory opowiadań: „Tylko Ziemia" (1986), „Raport" (1988) oraz „Bramy strachu"(1995). W 1994 roku opublikowała tom wierszy „Wrzące powietrze", a w 1999 esej fantastyczno-paranaukowy „Genetyka bogów". W ostatnich latach opublikowała powieści, m.in. „Złota ćma", „Tysiąc dni", „Zbrodnia w wyższych sferach" i „Salwator". Popik jest także autorką wielu artykułów na temat UFO, publikowanych w prasie amerykańskiej, fińskiej, brytyjskiej i chińskiej. Jej opowiadanie „Nadejście Fortynbrasa" oraz baśń dla dzieci „Wejście do baśni" zostały przetłumaczone na język japoński.