Duch czasu 2, czyli Wielka Krucjata Antymatriarchalna (e-bog) af Mirosław Piotr Jabłoński
BookClub ready

Duch czasu 2, czyli Wielka Krucjata Antymatriarchalna e-bog

40,27 DKK (inkl. moms 50,34 DKK)
Konsekwencje czynów przeszłości należy ponieść, nawet jeśli odbywały się one w świecie wirtualnym. Po 10 latach przerwy ponownie spotykamy bohatera powieści "Duch czasu, czyli: a w Pińczowie dnieje...". W miejsce zmysłowej EVE pojawia się powściągliwa YOLANDA. Niewykluczone, że maszyna mści się na właścicielu za krzywdę, jaką wyrządził przed laty jej imienniczce. Robert Crane dowiaduje się właś...
E-bog 40,27 DKK
Forfattere Mirosław Piotr Jabłoński (forfatter)
Forlag SAGA Egmont
Udgivet 8 november 2022
Længde 364 sider
Genrer Classic science fiction
Sprog Polish
Format epub
Beskyttelse Vandmærket
ISBN 9788728492093
Konsekwencje czynów przeszłości należy ponieść, nawet jeśli odbywały się one w świecie wirtualnym.

Po 10 latach przerwy ponownie spotykamy bohatera powieści "Duch czasu, czyli: a w Pińczowie dnieje...". W miejsce zmysłowej EVE pojawia się powściągliwa YOLANDA. Niewykluczone, że maszyna mści się na właścicielu za krzywdę, jaką wyrządził przed laty jej imienniczce. Robert Crane dowiaduje się właśnie, że jest ojcem trójjajowo-trójplemnikowych trojaczków i zastanawia się nad udziałem w imprezie z okazji czwartych urodzin dzieci. To okazja, by spotkać się pozostałymi ojcami - kompanami Roberta sprzed lat.

Śmiała, bezpruderyjna wizja przyszłości podana w lekki, humorystyczny sposób.

Doskonała lektura dla miłośników polskiej fantastyki, na przykład fanów Dariusza Domagalskiego, oraz czytelników powieści science fiction autorstwa Kurta Vonneguta. Mirosław Piotr Jabłoński (ur. 1955) - polski pisarz fantastyki naukowej, scenarzysta, dziennikarz i podróżnik, a także tłumacz i autor reportaży. Absolwent Wydziału Mechanicznego Politechniki Krakowskiej oraz Studium Scenariuszowego przy PWSFTiTV w Łodzi. Debiutował w 1978 r. na łamach „Nurtu" opowiadaniem "Drzewo genealogiczne". Jego pierwsza powieść pt. "Kryptonim 'Psima'" ukazała się w 1982 r., Piotr Szulkin oparł na niej częściowo scenariusz filmu "Ga, ga. Chwała bohaterom". W ramach projektu Kody Miasta - Kraków Miasto Literatury UNESCO na krakowskich Plantach pojawiła się ławka jego imienia.